Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

project.eagle_eye_animated.alt_tags.main

Eagle Eye Animated

Eagle Eye to firma rekrutująca pracowników IT w obszarze naszej planety i o ile się nie mylimy to jeszcze z Marsa i Wenus nikt nie miał odpowiednich kompetencji, żeby stworzyć jakąś sensowną konkurencyjność. Wspomniana firma kończy właśnie 10 lat, dlatego wciąż bardzo przepada za filmami animowanymi wszelkiego rodzaju. Nie znaczy to jednak, że jak dziesięciolatek myśli o niebieskich migdałach. Nieee.

Z orzechów to liczy raczej na kokosy w swojej branży, dlatego stara się, aby reklamować swoje usługi na najwyższym poziomie i pionie, czyli na odpowiedniej szerokości geograficznej. Zwykle tej najbardziej do tego usprawnionej. Ze stworzeniem reklamy, która przyniesie efekty postanowili zgłosić się do nas twierdząc, że zaraz po umiłowanych przez nich orłach, mamy najlepsze oko w tej dziedzinie. Miło!

Section 01

Eye Visual

Zabraliśmy się za tworzenie key visuala odpowiedniego do prezentacji wyraźnych cech i celów firmy w najczystszej do tego postaci i formie. Wybraliśmy przejrzystość w zamian za przestrzeń na zaakcentowanie przekazu słownego, zarówno ilustracją jak i typografią.

Leaves

Sztuka komunikacji

Puszczanie oczka i machanie do widza to niezwykle ciepłe i miłe w odbiorze zachowania naszych bohaterów. Stworzyliśmy grupę IT nerdów, którzy w żaden sposób się nie wożą i nie robią z siebie celebrytów. Są po prostu sobą, czyli specjalistami w swojej, choć trudnej, to jednak dbającej o swobodę i relacje międzyludzkie dziedzinie sztuki. Niezaprzeczalnie sztuki.

Developer 01 Developer 01

Tete-a-TETRIS

Edycja i montaż animacji to zawsze na pierwszy rzut oka żmudna i długoterminowa dłubanina. Jednak jak już się tak człowiek zasiedzi to zaczyna wynajdywać w tym bardzo ciekawe interaktywne puzzle, które momentami działają wręcz terapeutycznie. Co ustawisz jeden klocek to spada następny i tak do czasu, aż osiągniesz pełnię spokoju i równowagi. Co ma swoje skutki uboczne to słuchanie lektora po raz 1023 lub co często się zdarza jednej frazy w kółko. Jest to jakiś rodzaj iteracji i bez tego pójście na przód mogło by się nie udać.

Szczerze i z całą odpowiedzialnością zapraszamy na film. Kurtyna! :)

Developer tetris Tetris brick

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas

Team miłym akcentem...

I na koniec piona, którą również Wam przybijamy. Eagle Eye dba o dobrą pracę w teamie i buduje, można by rzec, ogólnoświatową autonomię w świecie IT. Każdy się nawzajem wspiera, droczy się, jak również plotkuje na swój temat na chatroomach. Oczywiście w samych superlatywach wystukując z klawiatury to jak dobrą robotę niejeden wykonał. Nam tego nie mówią codziennie wprost, ale pewnie gdzieś na łączach światowych krąży informacja, że ta animacja stała się pomysłem dla Netflixa.

Hands