Projekty dla marek Wyborowej S.A.

Projekty dla marek Wyborowej S.A.

W naszej współpracy z Wyborową S.A. mamy przyjemność tworzyć projekty materiałów eventowych dla wielu marek z portfolio spółki. Oprócz standardowych elementów z Key Visual brandów, zastosowaliśmy własną optykę dla poszczególnych grafik pod konkretne wydarzenia.

Istotną rolę odgrywa fakt, że wygląd naszych projektów eksponuje konsekwentnie odbiorcom ich ulubione marki, a przy tym jest indywidualny i niekonwencjonalny.

Myśląc o górskich ścieżkach lub o alejkach Hawany,
Twoje włosy będą powiewały delikatnie
podczas rejsu przez miasto
na hulajnodze elektrycznej z oryginalnym brandingiem.

Scooter
Stickers
Stickers

Gdzie jest bar?

Daleko jeszcze?!

Chwytające za oczy Key Visuale brandu Beefeater London, Jameson Whiskey oraz Havana Club wskażą Ci drogę prosto do roztańczonego baru!

Bar
Bar brands

Nie tylko lista menu sprawia, że chcesz się napić pysznego koktajlu... Usiądź i daj się zainspirować soczystymi grafikami, aż do momentu zamówienia następnego drinka!

Beach chairs

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas

Co ma cztery ścianki, okulary przeciwsłoneczne, talię kart i drinka ? Nowe standy w formie piramidek dla Beefeater London, Havana Club i Jameson Irish Whisky. Smacznego!

Pyramids

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.