Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

project.alembik.alt_tags.main

Alembik

Sklep Alembik oraz Muzeum Polskiej Wódki do punkty na mapie Warszawy, których koneser i ciekawski historii alkoholi nie może przeoczyć. Kameralny sklep w miedzianym artuażu odkrywa całą gamę znanych i mniej rozpoznawanych trunków. Usiądziesz wygodnie a ekspert podzieli się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Pomoże Ci zawsze w perfekcyjnym wyborze na perfekcyjną okazję.
Zanim to jednak zrobisz i ruszysz z domu, nastrój, materiał i formę, które Tworzą scenerię sklepu poczujesz na stronie Alembika co więcej, jeśli znajdziesz coś na niej dla siebie, dodaj do listy i wyślij ekspertowi. Ten będzie czekał na Ciebie z zamówionym zestawem. Wybornie prawda?
alembik logo info alembik logo info
alembik logo info

UX mocks

punktem 0.

alembik logo info alembik logo info
alembik logo info

Zobacz jak w skrócie przebiegał proces jej budowania. Dla nas zawsze zasada First-First, czyli First UX Design a potem projektowanie, UI Design. Drugie first to mobile First - Development zaczynamy od najmniejszych wyświetlaczy.

Mobile

First.

alembik logo info

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
alembik logo info
alembik logo info
alembik logo info alembik logo info