Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

EN DE

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

Myślenie o designie

W YOIOMI tworzymy projekty, które otwierają nowe horyzonty, zamykają dawne oraz dopełniają istniejące.

Nasze podejście do projektowania jest bardzo kompleksowe, ale nie wynika z kompleksów. Opiera się w dużej mierze na nakładaniu się tego, co subtelne i wyraziste, klasyki i nowych technologii, rozpatrywaniu tego jak było, przerodziło się w “jest”, aby tworzyć to co będzie. Jesteśmy zobligowani przez to do tworzenia zrównoważonych i przemyślanych projektów, co łączy się z omijaniem chałturniczego podejścia nawet przy projektach mających do tego predyspozycje.

Merytoryczny Graphic Design

Odpowiedzialność za środowisko i otoczenie, w którym żyjemy to dyscyplina z wieloma różnymi etykietami, w tym ekologicznym, zrównoważonym podejściem do materiałów i technik. Skupiamy się na przemyśleniu, w jaki sposób projektowanie dóbr fizycznych oraz dokładne badanie ich niezbędności oraz rodzajów materiałów ma wpływ na zamierzony efekt projektowy i stopień pożyteczności w środowisku przemysłowym i naturalnym. Gromadzimy wiedzę i doświadczenie dla ułatwiania decyzji nam i naszym klientom, co skutkuje mniejszym wpływem na środowisko, bez konieczności obniżania kosztów lub jakości. Skłaniamy się ku nowym technologiom przy planowaniu procesów produkcji dla stabilizacji kosztów i ograniczenia ilości tak zwanych “dobrze zaprojektowanych śmieci”.

Responsywny Digital Design

Oprócz wpływu technologii na środowisko badamy również wpływ środowiska na technologię i jak się nawzajem przenikają. Projektujemy i generujemy rozwiązania, które działają w różny sposób w zależności od potrzeb i zasięgu. Potrzeby, jak wiemy, dążą do ciągłego upraszczania środków, dlatego w sferze digitalu staramy się tworzyć sprawne i dedykowane rozwiązania, tak aby równocześnie przyzwyczajać odbiorcę do nowych ścieżek, ale również, aby budować infrastrukturę pod nowych klientów. Taka gotowość daje bardzo wiele korzyści na przestrzeni zarządzania czasem i pewnym rezultatem końcowym.

Zakres naszych działań

Paleta naszych działań przedstawia się jako bardzo wszechstronna, co wynika z organicznego łączenia się różnych mediów, rozwiązań i specjalizacji w naszym zespole:

Tożsamość marki

Strategia marki

Sztuka

Projektowanie logo

Komunikacja wizualna

Key Visuale do reklam

Wizualne Strategie reklamowe

Copywriting (slogany, claimy, artykuły branżowe, treści do stron www)

Projektowanie stron www

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie interfejsu użytkownika

Ilustracja

Animacja

Typografia

Projektowanie opakowań

Druk i grafika edytorska

Komunikacja

Nie mamy tu na myśli wyłącznie dobrego copywritingu, ale i to, jak możesz się z nami swobodnie porozumieć, pytając nas o opinie, czy prowadząc wspólny projekt. Komunikujemy się płynnie w 3 językach (polskim, angielskim i niemieckim).

Zespół i jego zainteresowania

KP
RZ
JM
VT
KR
RW
CH
KP
RZ
JM
VT
KR
RW
CH

Historia

Jak większość z projektów zaczynaliśmy przy biurku w mieszkaniu, współpracując z różnymi osobami. Z większością mamy dobry kontakt do dziś wspominając nasze początki podczas wspólnych imprez. Były chwile szybkiego wzrostu i jeszcze szybszego upadku. Po prawie 7 latach mamy swoje miejsce, zespół, dobre nawyki i swoją własną kulturę. Masz ochotę dołączyć i zacząć tworzyć historię?

Zainteresowania

Sztuka

UX Design

Product design

Podróżowanie

Cyklizm

Snowboarding

Kiteboarding

Wakeboarding

Klasyczna motoryzacja

Gry

Ceramika

Książki

Muzyka

Przestrzeń

Jesteśmy otwartym studiem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie nazwalibyśmy tego przestrzenią coworkingową, ale regułą jest już to, że co jakiś czas pojawiają się nasi znajomi. Więc jeśli masz dobre intencje, przyjdź, popatrz przez nasze okno na morze i posłuchaj muzyki płynącej pz 40-letniego, lampowego wzmacniacza SABA.

Zmień stare w nowe

Odmienianie starych i funkcjonalnych przedmiotów naw nowe. 70% wyposażenia naszego studia to stare i odrestaurowane przedmioty użytkowe. Stare designerskie meble z lat 60-tych i 70-tych, książki, akcesoria, sprzęt audio, oraz wiele innych wykorzystywanych na co dzień.