Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Niek van der Heijden

Niek van der Heijden

Prace Nieka van der Heijdena to czysty eksperyment. Artysta zwykle wie jakiego rodzaju obiektu poszukuje i do jakiego efektu dąży, jednak jaki praca będzie miała wygląd, jakiej nabierze formy i jaki proces twórczy przejdzie, pozostaje wielką niewiadomą.

Proces tworzenia dzieł przez Niecka opiera się na intuicji, spontaniczności i dostępności materiałów. Zupełnie jak w przypadku naszej pracy. Niekowi zaprojektowaliśmy stronę, która jest wirtualną galerią sztuki dla tych rzeczywiście istniejących prac.

Website
Website
Niek van der Heijden photo

Niek przyszedł do nas pewnego
dnia i powiedział:

“Kompletnie nie znam się na digitalu, jest on po drugiej stronie rzeczywistości, z którą obcuję. Jestem natomiast artystą i znam się na stali. Chciałbym w prosty sposób pokazać swoje dzieła w internecie. Pomożecie?”

Website

Highquality

Masterpiece

Niek zdecydował się nie używać standardowych narzędzi do sprzedaży online. Postawił na relacje i umożliwił odbiorom wysłanie zapytania z poziomu karty każdego produktu. Tu nie chodzi o sprzedaż, ale emocje i odbiór.

Mockups

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
Case