Niek van der Heijden

Niek van der Heijden

Prace Nieka van der Heijdena to czysty eksperyment. Artysta zwykle wie jakiego rodzaju obiektu poszukuje i do jakiego efektu dąży, jednak jaki praca będzie miał wygląd, jakiej nabierze formy i jaki proces twórczy przejdzie pozostaje wielką niewiadomą.

Proces tworzenia dzieł przez Niecka opiera się n a intuicji, spontaniczności i dostępności materiałów. Zupełnie jak w przypadku naszej pracy. Niekowi zaprojektowaliśmy stronę, która jest wirtualną galerią sztuki dla tych rzeczywiście istniejących prac.

Website
Website
Niek van der Heijden photo

Niek przyszedł do nas pewnego
dnia i powiedział:

Kompletnie nie znam się na digitalu, jest on po drugiej stronie rzeczywistości, z którą obcuję. Jestem natomiast artystą i znam się na stali. Chciałbym w prosty sposób pokazać swoje dzieła w internecie. Pomożecie?

Website

Highquality

Masterpiece

Niek zdecydował się nie używać standardowych narzędzi do sprzedaży online. Postawił na relacje i umożliwił odbiorom wysłanie zapytania z poziomu karty każdego produktu. Tu nie chodzi o sprzedaż, a o emocje i odbiór.

Mockups

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
Case

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.