Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

project.green_gate_logo.alt_tags.main

Logo z amerykańską tradycją

JJak przeprowadzić rebranding logo, zachowując jednocześnie odniesienie marki do ich wartości i historii? To pytanie zadają sobie wszystkie firmy, odświeżające wizerunki swoich klientów. Naszym zadaniem było stworzenie nowego logo dla Green Gate Consulting, firmy ze stanu Virginia w USA, której misją jest pomaganie amerykańskim przedsiębiorstwom,

zajmującym się ochroną środowiska w sprzedaży ich produktów lub usług na rynki zagraniczne, a tym samym w rozszerzaniu ich działalności. Brzmi jak wyzwanie, a takie lubimy najbardziej. Green Gate przedstawiliśmy dwie różne propozycje, będące finałem analizy samej firmy oraz miejsca, w którym od lat funkcjonuje.

Jedno środowisko, dwa różne znaki

Obie propozycje oparliśmy o naturę (naturalnie), jednak każdy ze znaków przedstawiał inny element analizy, którą przeprowadziliśmy.

Bird draft Sign draft

Propozycja nr 1. ukazuje liście, dominujące w okolicy Virginii, skąd pochodzi firma. Ich mnogość w sygnecie symbolizuje ilość firm, którym pomogła i w przyszłości pomoże Green Gate. Propozycja druga jest bezpośrednim ukazaniem gatunku ptaka, który występuje w tamtejszej okolicy, jednak mającym również podłoże symboliczne. Ptak ten jest bowiem symbolem okręgu Virginia a jego nazwa to Cardinalis Cardinalis, co z łaciny oznacza główny, podstawowy i „o największym znaczeniu”.

Bird Bird
Leaves
Logo usage Logo usage

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
Business cards usage Business cards usage