Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

project.time_with_family_j.alt_tags.main

Czas z rodziną J

Świat marki Jameson towarzyszy nam w zasadzie od początku naszej ekspansji na świat projektowania zarówno graficznego jak i cyfrowego. Marka doskonale czuje rynek i swoich odbiorców, dlatego zawsze miło jest nam współpracować przy projektach o takiej sile i świeżości jaką emanuje ta irlandzka dusza.

Firma mimo długiej historii i przede wszystkim silnej rodzinnej tradycji nie popada w żaden sposób w konserwatyzm czy megalomanię. Jak rozbawiony rekin porusza się po głębinach rynku doskonale czując konsumenta jak i ducha czasu.

Nowe szaty króla

Mimo swojej siły adaptacji i zmianom swoich szat Jameson nie zaprzecza, że król jest nagi. Wciąż udowadnia, że siła tkwi w szczególe oraz, że upływ czasu nie jest powodem do snucia melancholijnych opowieści, lecz by tworzyć nowe historie oparte na poszukiwaniu wciąż nowych bodźców smakowych dla odważnych i otwartych konsumentów. Stając się obecnie rozpoznawalnym brandem, doskonale dostosował swój graficzny look, dbając o silny i prosty przekaz. Jeśli chodzi o nas to z wielką przyjemnością wprowadzaliśmy ten powiew świeżości, otwierając szeroko okna i robiąc tym samym przeciąg na polskim rynku whisky. Jak mówi motto marki „Sine metu”, czyli bez strachu.

Top
Stands

Pakowanie przed podróżą

Od paru lat jesteśmy odpowiedzialni za projektowanie godnych irlandczyka opakowań. Zaprojektowaliśmy w tym roku już trzeci strój dla kształtnych butelek pełnych złota i zieleni. Szukajcie ich na półkach w całym kraju, ponieważ oprócz oglądania, warto je również przedstawić reszcie swoich zmysłów spragnionych bodźców.

Boxes Boxes

Summer Tour

Również po raz trzeci uczestniczyliśmy w letniej przygodzie Jamesona. Co roku robi sobie huczne wakacje w Polsce odwiedzając najciekawsze kluby największych miast. W tym roku również wyposażyliśmy go w kolorową przyczepę przypominającą sielskie lato miłości z 69 roku. Podczas trasy można było skorzystać z masy atrakcji i zaskakujących aktywności, przeprowadzanych nietuzinkowo i z rozmachem. Jameson to czysty przejaw kreatywności, dlatego my jako studio kreatywne porozumiewamy się z nim prawie bez słów. Mówimy prawie, gdyż tworzony przez nas copywriting zawsze umila nam wspólne twórcze spotkania na stopie partnerskiej.

Summer Tour Logo
Sculptures

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
Posters