Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

project.maxlight.alt_tags.main

MAXLIGHT CI

MAXLIGHT odświeżył identyfikację wizualną marki idąc za przykładem marki matki MAXFLIZ. Postawił na nowe pokolenie, nową jakość i nowe spojrzenie w przyszłość. Obecne modyfikacje identyfikacji mają charakter ewolucyjny i są wyraźne i zdecydowane.
Nowy design skupia się przede wszystkim na misji marki, która zakłada uniwersalność i dotarcie zarówno do profesjonalistów, z którymi współpracuje, jak i do nowych klientów zainteresowanych produktami końcowymi.
maxlight logo info maxlight logo info

Kluczowe elementy struktury znaku opierają się na dwóch modułach A i B dla orientacji poziomej i pionowej. Pole ochronne wyznacza firet w postaci litery M. Dla większej harmonii, oprócz miar matematycznych, zastosowane zostały korekty optyczne, głównie w obrębie linii okręgu sygnetu, jak i w kerningu samej typografii dla uporządkowania ciężarów i świateł.

Paleta oparta na kolorach metalicznych. Wynika bezpośrednio z idei marki opartej na motywach związancyh ze światłem. Refleksy świetlne podkreślają misję marki, która oprócz użyteczności chce być elegancką biżuterią dla wnętrz.

maxlight logo info maxlight logo info maxlight logo info

Przykładowy zestaw materiałów z identyfikacją wizualną marki.

maxlight logo info maxlight logo info

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
maxlight logo info maxlight logo info
maxlight logo info maxlight logo info
maxlight logo info maxlight logo info