Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Strona brokerów Xexpert.pl

Strona brokerów Xexpert.pl

Kiedy pierwszy raz spotkaliśmy się z Xexpert.pl wszyscy byliśmy przekonani, że będzie to szybka i prosta strona. Przeprowadziliśmy warsztaty - powstała persona, wartości i… okazało się, że nie może być to landing page, jak każdy inny. Strona brokerów potrzebuje podziału na najważniejsze ubezpieczenia, odbiorca musi znaleźć potrzebne dokumenty, konieczny jest szybki kontakt. Doskonale – uznajemy za punkt honoru, że zrobimy z tego świetną stronę.

Opracowaliśmy więc potrzeby odbiorcy i niczym kowal przekuliśmy je w narzędzia. Następnie napisaliśmy content, zaprojektowaliśmy stronę zgodnie z obecnymi trendami, wybraliśmy najlepsze zdjęcia i rozpoczęliśmy kodowanie. Zanim zakończyliśmy proces programowania, ze strony Xexpertów pada hasło:
- “Nie ma szkody, której nie zlikwidujemy.”
- “I niech to będzie Wasz główny slogan Panowie.”

Website insurances
Website cover
Screens

Less stress, czyli wzorcowy proces projektowania. Od Mobile’u UX Design przez Graphic Design i desktop po kulminację w Developmencie. Do menu dodaliśmy nawigację podręcznego menu wysuwanego z boku, która przyjęła postać narzędziownika. Elementy zawierają prostą i czytelną typografię. Dopełnieniem są subtelne animacje reagujące na scroll. Lekkie i płynnie pojawiające się elementy porządkują content strony i uprzyjemniają jej czytelność.

Website detail Website detail
Bar Website FAQ
Website FAQ
Mockups

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas

Na każdą szkodę,
jest nieszkodliwy sposób.

Xexpert