Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

project.8_art_media.alt_tags.main

8 Art Media

Wyobraź sobie, że jesteś reporterem. Pracujesz dla wydawnictwa lub mediów związanych z tematyką sportową i każdego tygodnia borykasz się planowaniem tematów. Kiedy już zaplanujesz harmonogram, napiszesz pierwszy tekst i jesteś bliski publikacji, okazuje się, że wciąż brakuje Ci zdjęć i video do materiału. Tutaj z pomocą przychodzi platforma 8 Art Media, dzięki której reporterzy mogą pobrać świetnie opracowane materiały w postaci: zdjęć, wideo, a nawet notki prasowej - jednym słowem wszystkich materiałów gotowych do opublikowania w artykule.

Projekt działa obecnie dla Północnego i Południowego Tyrolu, ale jego właściciel, wieloletni pracownik marki Red Bull, miłośnik sportów, szybko rozszerza jego obszar działania na inne regiony. Sam pomysł, jak i cały projekt jest niezwykle ciekawy, a my mieliśmy zaszczyt w nim uczestniczyć.

Website

Lekki i przejrzysty User Interface, dynamicznie doładowywana lista wydarzeń oraz świetnie przygotowane RWD (Responsive Web Design) dla urządzeń mobilnych, pozwalają pobrać pakiet mediowy w każdym momencie na każdym urządzeniu.

Desktop previews Desktop previews Desktop previews
Website header

Biel i podkreślające obiekty cienie. Niczego więcej nie trzeba tej witrynie. Dzięki temu podkreśliliśmy wartość materiałów i daliśmy użytkownikowi przyjemne doznania w odbiorze.

Na deser panel administratora, dzięki któremu może on ładować pliki z 3 kategorii: zdjęcia, wideo oraz relacja prasowa. A wszystko to w czasie rzeczywistym, w trakcie trwania eventów.

Mockups

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
Example