Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

project.8_art_media.alt_tags.main

8 Art Media

Wyobraź sobie, że jesteś reporterem. Pracujesz dla wydawnictwa lub mediów związanych z tematyką sportową i każdego tygodnia borykasz się planowaniem tematów. Kiedy już zaplanujesz harmonogram, napiszesz pierwszy tekst i jesteś bliski publikacji, okazuje się, że wciąż brakuje Ci zdjęć i video do materiału. Tutaj z pomocą przychodzi platforma 8 Art Media, dzięki której reporterzy mogą pobrać świetnie opracowane materiały w postaci: zdjęć, wideo, a nawet notki prasowej - jednym słowem wszystkich materiałów gotowych do opublikowania w artykule.

Projekt działa obecnie dla Północnego i Południowego Tyrolu, ale jego właściciel, wieloletni pracownik marki Red Bull, miłośnik sportów, szybko rozszerza jego obszar działania na inne regiony. Sam pomysł, jak i cały projekt jest niezwykle ciekawy, a my mieliśmy zaszczyt w nim uczestniczyć.

Website

Lekki i przejrzysty User Interface, dynamicznie doładowywana lista wydarzeń oraz świetnie przygotowane RWD (Responsive Web Design) dla urządzeń mobilnych, pozwalają pobrać pakiet mediowy w każdym momencie na każdym urządzeniu.

Desktop previews Desktop previews Desktop previews
Website header

Biel i podkreślające obiekty cienie. Niczego więcej nie trzeba tej witrynie. Dzięki temu podkreśliliśmy wartość materiałów i daliśmy użytkownikowi przyjemne doznania w odbiorze.

Na deser panel administratora, dzięki któremu może on ładować pliki z 3 kategorii: zdjęcia, wideo oraz relacja prasowa. A wszystko to w czasie rzeczywistym, w trakcie trwania eventów.

Mockups

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas
Example