Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Parc Hotel Sulden

Parc Hotel Sulden

Hotel Park położony na zboczu gór w północnych Włoszech intrygował nas od początku współpracy. Miejsce niezwykle piękne, pełne uroku położone w malowniczej części włoskich gór, niemające jednak właściwej sobie wizytówki w internecie. Na szczęście wiedzące, gdzie szukać dobrych rozwiązań. Miejscu zależało na nowoczesnej platformie, nie pozbawiającej jednak miejsca ich więzi z lokalizacją i historią.

Strona miała służyć jako wizytówka, mówiąca wszystko o terenie, na jakim położony jest Hotel oraz dawać gościom możliwość zarezerwowania pokoju z poziomu strony. O najważniejszych elementach witryny i jej funkcjonalnościach przeczytacie poniżej.

Website header
Website content Website content

Postawiliśmy na prosty i elegancki w formie design, podkreślający silne tradycje tamtejszego regionu. Projektowanie stało się kompromisem i wyzwaniem między czytelną funkcjonalnością a grupą docelową witryny.

Photogallery Photogallery mobile

Poprawne wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych stało się oczywistością. Każdy użytkownik może w szybki sposób zarezerwować wybrany pokój w dwóch prostych krokach nawet na urządzeniu mobilnym.

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas

Dla Hotel Park stworzyliśmy witrynę elegancką, funkcjonalną i godnie prezentującą to piękne miejsce.