Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Uwaga

Aby wejść na stronę musisz mieć ukończone 18 lat.

Strona zawiera treści dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

Jezioro pomiędzy górami

Parc Hotel Sulden

Hotel Park położony na zboczu gór w północnych Włoszech intrygował nas od początku współpracy. Miejsce niezwykle piękne, pełne uroku położone w malowniczej części włoskich gór, niemające jednak właściwej sobie wizytówki w internecie. Na szczęście wiedzące, gdzie szukać dobrych rozwiązań. Miejscu zależało na nowoczesnej platformie, nie pozbawiającej jednak miejsca ich więzi z lokalizacją i historią.

Strona miała służyć jako wizytówka, mówiąca wszystko o terenie, na jakim położony jest Hotel oraz dawać gościom możliwość zarezerwowania pokoju z poziomu strony. O najważniejszych elementach witryny i jej funkcjonalnościach przeczytacie poniżej.

Fragmenty strony internetowej parc-hotel.it
Strona główna parc-hotel.it - część 1 Strona główna parc-hotel.it - część 2

Postawiliśmy na prosty i elegancki w formie design, podkreślający silne tradycje tamtejszego regionu. Projektowanie stało się kompromisem i wyzwaniem między czytelną funkcjonalnością a grupą docelową witryny.

Mockup galerii zdjęć - Desktop Mockup galerii zdjęć - Mobile

Poprawne wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych stało się oczywistością. Każdy użytkownik może w szybki sposób zarezerwować wybrany pokój w dwóch prostych krokach nawet na urządzeniu mobilnym.

Mockup strony głównej
Mockup kalendarza
Mockup opisu hotelu

Podoba Ci się
to co widzisz?

Napisz do nas

Dla Hotel Park stworzyliśmy witrynę elegancką, funkcjonalną i godnie prezentującą to piękne miejsce.